منوی فروشگاه کارتل سرویس

فروشندگان
ضمانت اصالت کالا
قیمت: 240,000

روغن موتور کاسترول مگناتک 5W30 با ترکیب مولکول های هوشمند و تکنولوژی سنتتیک، یکی از بهترین روغن های موتور برای خودروهای سبک و متوسط ​​می باشد. این روغن با فرمولاسیون خاص خود، موتور را در برابر سایش و خوردگی حفاظت می کند و عمر موتور را افزایش می دهد.

مولکول های هوشمند در این روغن، با چسبیدن و اتصال به سطوح فلزی موتور، با تشکیل یک لایه اضافی بر روی سطوح از موتور خودرو، محافظت مطمئنی را در طول راه اندازی و همچنین فراتر از آن، ارائه می دهند. این ویژگی ها باعث می شود که روغن موتور کاسترول مگناتک با لایه ای قویتر و حفاظتی بیشتر از روغن های معمولی، موتور خودرو شما را در برابر سایش، خوردگی و عوامل زیستی حفاظت کند.

همچنین، با ویژگی های 5W30، این روغن در شرایط آب و هوایی سرد، به خوبی عملکرد می کند و به موتور کمک می کند تا در دمای پایین به سرعت به رانگاه خود برسد. این روغن با استفاده از استانداردهای ACEA A5/B5 و API SN، کارایی و ایمنی را بهبود می بخشد و در بسیاری از خودروهای ساخته شده در اروپا و آسیا مناسب است.

توصیه می شود قبل از استفاده از این روغن، دستورالعمل های سازنده خودرو را مطالعه کنید و مطمئن شوید که این روغن با نیازهای موتور خودرو شما سازگار است. همچنین باید توجه داشت که بسته به شرایط مورد استفاده، ممکن است نیاز به استفاده از روغن با ویژگی های دیگری داشته باشید.

کشور سازنده:
کاسترول ایران تحت لیسانس کاسترول انگلستان
حجم:
1 لیتر
گرانروی SAE:
5w30
کیفیت:
SN
افزودن نظر

محصولات مشابه