منوی فروشگاه کارتل سرویس

: امتیاز مشتریان

برای اطلاع از موجودی و قیمت با ما تماس بگیرید

محلول موتورشوی داخلی ورث آلمان یک محصول خاص است که برای تمیز کردن سیستم تهویه، سیستم خنک کننده و سیستم پخش صدا در داخل خودرو طراحی شده است. این محصول با ترکیبات خاصی که در آن وجود دارد، قابلیت پاکسازی کامل و حفظ عملکرد بهینه این سیستم‌ها را داراست.

محلول موتورشوی داخلی ورث آلمان می‌تواند آلودگی‌ها، رسوبات و چربی‌هایی را که در سیستم تهویه، سیستم خنک کننده و سیستم پخش صدا در داخل خودرو تجمع می‌یابد، به طور کامل بردارد. همچنین، با پاکسازی این سیستم‌ها، کیفیت هوا در داخل خودرو بهبود می‌یابد و سطح نفوذ صدا نیز بهبود می‌یابد.

بهترین روش استفاده از محلول موتورشوی داخلی ورث آلمان، استفاده از دستگاه پاشش محلول درون سیستم‌های تهویه، سیستم خنک کننده و سیستم پخش صدا در داخل خودرو است. قبل از استفاده از محصول، دستورالعمل تولید کننده را به دقت مطالعه و از مقدار مناسبی از محصول استفاده کنید. پس از پخش محلول درون سیستم‌ها، بهتر است به مدت چند دقیقه صبر کنید تا محلول به طور کامل بر روی سطح سیستم‌ها جذب شود و سپس سیستم‌ها را با یک پارچه یا اسفنج خشک کنید.

لازم به ذکر است که برای استفاده از این محصول، بهتر است در محیطی خارج از دسترس کودکان و با استفاده از لوازم محافظتی مانند دستکش و عینک، اقدام کنید. همچنین، باید در صورت تماس با چشم، فوراً با آب شستشو کنید و در صورت بلعیدن محصول، به طور فوری به پزشک مراجعه کنید.

افزودن نظر

محصولات مشابه