منوی فروشگاه کارتل سرویس

فروشندگان
ضمانت اصالت کالا
قیمت: 1,070,000

روغن موتور لیکومولی سوپرلایش لایف مدل 5w30 یک روغن موتور دوام طولانی با ذات ایستایی بالاست که برای موتورهای بنزینی و دیزلی معمولی و توربوشارژ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روغن با قابلیت حفظ کیفیت، مقاومت به مهاجمت‌های شیمیایی و حفظ خواص در دماهای سرد و گرم سازگاری بالاتری نسبت به روغن‌های معمول دارد. علاوه بر این، این روغن باعث کاهش صدای موتور و افزایش عمر مفید آن می‌شود.

این روغن موتور، با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، قادر به کاهش مصرف سوخت، حفظ تمیزی موتور، کاهش آلاینده‌ها و افزایش عمر مفید سرویس‌دهی می‌شود. همچنین این روغن با استفاده از روغن‌های پایه سنتتیک از جمله پلی آلفین‌ها و تکنولوژی پوشش‌دادن موجودات زنده (مولکول‌های کمکی) تشکیل شده است.

روغن موتور لیکومولی سوپرلایش لایف مدل 5w30 مطابق با استاندارد‌های جهانی API SN/CF، ACEA A5/B5 می‌باشد. همچنین با حفظ خواص کاربردی خود، برای سیستم‌های حفاظتی کاتالیست خودرو توصیه شده است.

مناسب برای خودروهای دیزلی و بنزینی، شهری و بیرون شهری با موتورهای دو زمانه و چهار زمانه با دفعات تعویض متعادل برای موتورهای حجیم، فشار بالا، شتاب بالا، زمان رانندگی طولانی و سرعت‌های بالاست.

کیفیت:
SN
کشور سازنده:
لیکومولی ایران تحت لیسانس و نظارت لیکومولی آلمان
حجم:
5 لیتر
گرانروی SAE:
5w30
افزودن نظر

محصولات مشابه