منوی فروشگاه کارتل سرویس

فروشندگان
ضمانت اصالت کالا
قیمت: 840,000

روغن موتور کاسترول مگناتک 10w-40، یک روغن موتور پایه مینرال با کیفیت بالا است که برای استفاده در خودروهای با موتور بنزینی و دیزلی مناسب است. این روغن موتور می‌تواند در دمای حرارتی زیاد و شرایط سخت رانندگی مانند رانندگی در جاده‌های کوهستانی و سایر شرایط جاده‌ای با کارکرد محدودیت حداکثر تا 5000 کیلومتر استفاده شود.

روغن موتور کاسترول مگناتک 10w-40 دارای خاصیت پایداری دمایی بالا و مقاومت خوبی در برابر دمای بالا و سرمای شدید است. همچنین، این روغن موتور دارای خاصیت تمیزکنندگی بسیار خوبی است که به موتور شما کمک می کند تا پاک بماند و از سایش کمتری پیش بیاید.

روغن موتور کاسترول مگناتک 10w-40، باعث کاهش سایش و خرابی قطعات موتور می شود. این روغن موتور باعث فرآیند روان شدن سریع موتور خودرو می‌شود و در صرفه‌جویی در مصرف سوخت به شما کمک می کند. همچنین، این روغن موتور مناسب برای خودروهای قدیمی و جدید است و در طول عمر کاری موتور، ایجاد عیوب را به حداقل می‌رساند.

در نهایت، برای تعویض روغن موتور خودرو با روغن موتور کاسترول مگناتک 10w-40، توصیه می‌شود خودرو را به یک خدمات کار خودروسازی یا مکانیک مجرب ببرید تا روغن موتور به درستی تعویض شود و در بهترین شرایط عملکرد خودرو قرار گیرد.

کشور سازنده:
کاسترول ایران تحت لیسانس کاسترول انگلستان
حجم:
4 لیتر
گرانروی SAE:
10w40
کیفیت:
SN
افزودن نظر

محصولات مشابه